Pracovnice produkčního oddělení - AMA Registr stavebních projektů

Máte chuť zjišťovat a aktualizovat informace pro unikátní online aplikaci, která umožňuje našim zákazníkům násobit svůj obrat? Chcete stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí v centru Liberce a pohodový kolektiv?


Máte jakýkoliv dotaz či zájem o nabízenou pozici?

Napište na prace@neninahoda.cz, zavolejte nám na číslo 723 435 821 nebo vyplňte formulář níže.

6 DŮVODŮ, PROČ BUDETE U NÁS DLOUHODOBĚ SPOKOJENA

PRODÁVÁME KVALITU

... jsme na trhu 25 let, pokrýváme celou ČR a dodáváme na trh exkluzivní online aplikaci s informacemi o soukromých a veřejných stavebních zakázkách

NA PENÍZE SI NEMŮŽEME STĚŽOVAT

Dostanete jasný fix a k tomu zajímavé osobní ohodnocení v závislosti na kvalitě Vaší práce.

FÉROVÉ JEDNÁNÍ

...všichni víme, že ryba smrdí od hlavy - a naše hlava uznává fér jednání a podnikání postavené na dlouhodobých vztazích.

POŘÁD SE ZDOKONALUJEME

... vždycky je v čem se zlepšovat. Zdokonalujeme naše služby, sdílíme společné know-how, využíváme moderní nástroje a databáze.

ADAPTAČNÍ DOBA

Nikdo učený z nebe nespadl. Můžete očekávat jasnou podporu a tréninkový program po minimálně první dva měsíce vč. zkušených kolegů.

ATMOSFÉRA A KOLEKTIV JSOU PARÁDNÍ

Firmu a její konkurenční výhodu tvoří především kolektiv lidí, kteří spolu dobře vychází a neváhají si podat pomocnou ruku. Proto je pro nás kromě Vašich zkušeností důležité, jak se u nás budete cítit.

CO OČEKÁVÁME OD NAŠÍ NOVÉ KOLEGYNĚ?

oslovení investorů (stávajících i nových) a aktualizace či doplnění informací o probíhajících stavebních projektech. Vašim pracovním nástrojem bude PC, databáze, e-mail, telefon a hrnek s kávou či čajem :-)

osobně představit zákazníkům služby a vysvětlit výhody jejich uveřejnění v naší aplikaci a zadat je do našeho informačního systému (výhodou je zkušenost z aktivního call-centra a umění ovládat aplikace MS Office - Excel, Word)

efektivně využívat standardní pracovní dobu od PO do PA tak, abyste dosáhli stanovených cílů - počtu aktualizovaných informací

umět přirozeně a jasně komunikovat jak s majitelem, obchodním ředitelem, tak se zkušeným jednatelem

být vytrvalý, pečlivý a důsledný ve zjišťování a záznamu informací. Očekáváme, že případné námitky ze strany zákazníků budou pro Vás hozenou rukavicí a výzvou k překonání

ochotu se učit - portfolium služeb i zákazníků se neustále rozšiřuje. Očekáváme osobnost, která bude přicházet s nápady na vylepšení a zvýšení efektivity

NABÍZÍME SPOLUPRÁCI FORMOU HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU

Jakou podporu od nás můžete očekávat?

JASNÝ FIX PO CELOU DOBU SPOLUPRÁCE

+ všechny výhody práce na HPP 

ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ ODMĚNY PŘI SPLNĚNÍ TÝMOVÝCH CÍLŮ

MOBIL + PC + KLIMATIZACE + OBČERSTVENÍ

PRŮBĚŽNÉ ŠKOLENÍ

PODPORU KOLEGŮ I VEDOUCÍCH