Děkuji za vyplnění průzkumu.

Věřím, že první reálný průzkum reálií života obchodníků v ČR přinese novou kvalitu a sebedůvěru do Vašeho působení. Chci Vás ujistit, že Vaše data jsou v bezpečí. Po odeslání vyhodnocení budou Vámi zadané údaje automaticky smazány z databáze v souladu se zák. 101 O ochraně osobních údajů. Po ukončení sběru dat (30.4.2018) Vám zašlu odkaz na stránku se souhrnnými anonymními výsledky.

S přáním mnoha úspěšných obchodů

Ing. Přemysl Málek

Inspirace z blogu pro obchodníky i manažery.

Jsem obchodník, který se věnuje obchodování již více než 22 let. Pocházím z Blanska, a tak se mohu věnovat celé jižní Moravě. Právě se poohlížím po nové perspektivní pracovní příležitosti, kde bych mohl zúročit své zkušenosti a dál na sobě pracovat.
Jsem obchodník, který se věnuje obchodování již více než 9 let. Pocházím z Prostějova, a tak se mohu věnovat celé Moravě. Právě se poohlížím po nové pracovní příležitosti, kde bych mohl uplatnit své zkušenosti a naučit se i něco nového.

U společnosti pana Málka - Obchod není náhoda - jsme využili nabídku semináře ke zvýšení dovedností našich mistrů v práci s Excelem. Výuka probíhala v malých skupinkách s velmi individuálním přístupem k rozdílné vstupní úrovni znalostí jednotlivých uchazečů. Účastníci školení byli s formou a způsobem vedení kurzu spokojeni.

Pan Málek mi ukázal jak efektivně pracovat s Facebookem. Jakým způsobem vytvořit účinnou personální reklamu na Facebook Business Manageru. Jeho školení a následné online konzultace k aktuálním problémům byly pro mě velkým přínosem a kariérním posunem.

Pracuji jako jednatel ve společnosti UVAX, kde vyrábíme drátěné výrobky a komponenty. S panem Málkem spolupracuji téměř rok formou individuálního mentoringu a osobního koučování. Jeho poznatky a nápady ohledně řízení společnosti mi jsou velkým přínosem. Vždy je skvělé si promluvit s někým, kdo pro společnost nepracuje a má nadhled zvenku.