Nastavení KPI / reporting

Potřebujete naladit reportovací systém, který nebude váš tým svazovat ale podpoří identifikaci problémových situací a předejte krizovým scénářům? Chtěli byste konzultovat jak jsou nastaveny různé motivační systémy obchodních týmů, a který je pro Vás ten nejvhodnější?

Jste tu správně! Ani reporting a KPI v řízení týmu není náhoda.

Průběh spolupráce a přínosy služby.

Průběh spolupráce:

  1. Sejdeme se a projdeme současné smluvní podmínky, podpůrné systémy a organizaci vaše prodejního oddělení.

  2. Promluvíme si o vašich očekáváních, problematických oblastech. Je vhodné abych si promluvil i s pracovníky, kterých se KPI dotýká.

  3. Nasdílím s vámi zkušenosti ze všech oborů činnosti, kde jsem se s různými motivačními systémy setkal včetně předpokladů úspěšného nasazení.

  4. Společně s vámi navrhnu a doporučím aktualizaci či změnu současného systému na lépe vyhovující - přinášející požadovaný efekt.

Co využití služby získáte:

  • Odstraníme "profesní" slepotu.

  • Získáte širokou paletu možností, jak se dá motivační/odměňovací systém nastavit a hlavně co musí být splněno, aby vše fungovalo jak má.

  • Naladíme společně účinný systém motivace a řízení, který bude podporovat vaše nadcházející cíle.

  • Získáte konzultaci a informace od člověka, který sám podobné motivační systémy nastavoval a byl zodpovědný za jeho výsledky.

  • Pobavíme se také o tom, jak komunikovat změny v motivačním systému tak, aby byla změna vnímána kladně.

Proč se mnou?

Obchodu a sales-managementu se věnuji již více než 10 let a s prací pro další společnosti mě baví čím dál víc. Budoval jsem od začátku své kariéry prodejní týmy, rozvíjel obchodníky i regionální manažery a úspěšně jsem vedl obchodní týmy o velikosti 15 - 90 spolupracovníků.

Být dlouhodobě úspěšným obchodním manažerem, znamená mít roky praxe, dobrou intuici a navíc mít zvládnuté disciplíny personalisty, učitele, obchodníka, psychologa, lídra a zkušeného manažera.

Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s obchodníky i manažery a mnoho koučovacích hodin.

10% marketing | 15% personalista | 15% konzultant | 30% kouč a manažer | 30% obchodník    

Zaujala vás služba? Máte pouze dotaz?

Nechte mi vzkaz. Rád se vám ozvu a zodpovím vše, co vás zajímá.

Vaše časté dotazy

Pro koho je služba vhodná?

Služba je vhodná pro každou společnost, která není spokojena se současným nastavením odměn / motivačního systému u svých týmů.

Pro společnosti, které potřebují dosáhnou kvalitativní či kvantitativní změny výsledků skrze změnu postojů svých obchodníků / manažerů.

Ať již aplikujete výsledky konzultace hned či později, jistě Vám otevře oči a inspiruje vás.

Existuje nějaké geografické nebo jiné omezení?

Působím v celé České republice, zejména pak v Brně, Olomouci, Ostravě, Praze, Liberci, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Vše je na dohodě - záleží na vašem zadání a termínu, do kdy potřebujete mít hotovo. 

A cena této služby?

Konkrétní cenu pro vás, Vám rád sdělím po úvodním jednání. Cenu ovlivňuje velikost a struktura obchodního oddělení a z toho plynoucí množství analytických/konzultačních hodin.