Zpětná vazba obchodníkům

Nemáte dostatek času na spolujízdy s obchodníky? Nebo vidíte jako vhodné čas od času, aby poskytl vašemu obchodnímu týmu zpětnou vazbu někdo jiný? Dodám Vám jak audio, tak písemnou a osobní rozvojovou zpětnou vazbu na práci Vašich obchodníků.

Jste tu správně! Pomůžu vám nakopnout váš tým!

Průběh spolupráce a přínosy služby.

Průběh spolupráce:

 1. Zpětnou vazbu dávám obchodníkům na volání nebo na vedení obchodního jednání.

 2. Domluvíme se s obchodníkem na termínu spolujízdy (obvykle 2 až 3 schůzky/den) a poté následuje rozvojová zpětná vazba.

 3. V případě zpětné vazby na volání realizujeme tuto aktivitu přes program Appear, kdy "tiše" poslouchám několik hovorů a následuje rozvojová zpětná vazba + tipy a triky k dalšímu rozvoji.

 4. U obou forem zpětné vazby volitelně vypracovávám i zvukový záznam a vždy písemnou zpětnou vazbu, na kterou se dá při následné spolujízdě/poslechu dále navázat.

 5. Zpětná vazba zasílám elektronicky obchodníkovi i manažerovi, který s ní může dál pracovat.

Co využití služby získáte:

 • Získáte jasný a jednotný pohled na práci svých obchodníků.


 • Jasnou identifikaci růstových příležitostí a pořádné nakopnutí do další práce.

 • Jasné doporučení a praktické tipy co a jak zlepšit.

 • Zvýšení výsledků obchodníků minimálně o 30%!

 • Vašemu týmu se můžu věnovat právě, když jste na dovolené či několikadenním soustředění.

 • Zvládnete toho v jeden čas více.

 • "Nové" poznatky často obchodníci ochotněji vstřebávají právě skrze externí odborníky, než od přímého nadřízeného, kterého vidí každý den.

Proč se mnou?

Obchodu a sales-managementu se věnuji již více než 10 let a s prací pro další společnosti mě baví čím dál víc. Budoval jsem od začátku své kariéry prodejní týmy, rozvíjel obchodníky i regionální manažery a úspěšně jsem vedl obchodní týmy o velikosti 15 - 90 spolupracovníků.

Být dlouhodobě úspěšným obchodním manažerem, znamená mít roky praxe, dobrou intuici a navíc mít zvládnuté disciplíny personalisty, učitele, obchodníka, psychologa, lídra a zkušeného manažera.

Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s obchodníky i manažery a mnoho koučovacích hodin.

10% marketing | 15% personalista | 15% konzultant | 30% kouč a manažer | 30% obchodník   

Zaujala vás služba? Máte pouze dotaz?

Nechte mi vzkaz. Rád se vám ozvu a zodpovím vše, co vás zajímá.

Vaše časté dotazy

Pro koho je služba vhodná?

Služba je vhodná pro každou společnost, která potřebuje nakopnout a povzbudit svůj obchodní tým.

Nejčastěji ji realizujeme opakovaně jako doplněk k současné činnosti manažerů prodejních týmů, nebo u nově přijatých obchodníků po školení jako podporu aplikace poznatků ze školení do praxe. Zvyšujeme tak rychlost aplikace nových informací do praxe.

Existuje nějaké geografické nebo jiné omezení?

Působím v celé České republice, zejména pak v Brně, Olomouci, Ostravě, Praze, Liberci, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Vše je na dohodě - záleží na vašem zadání a termínu, do kdy potřebujete mít hotovo. U náslechů hovorů jsem mimořádně pružný vzhledem k efektivní vzdálené realizaci přes program Appear. Co se týká schůzek, je vše na dohodě.

A cena této služby?

Cena zahrnuje dopravu na místo schůzky, zpracování audio-nahrávek a vypracování strukturované písemné a osobní zpětné vazby včetně konkrétních doporučení s přihlédnutím k minulým zpětným vazbám.

Konkrétní cenu pro vás, však sdělím až po úvodním jednání. Cena je ovlivněna zejména druhem služby, lokací schůzek a frekvencí realizace v měsíci.