Obchodní manažer POL-SKONE (region Morava)

09.10.2019

Vašim úkolem bude rozšiřovat a pečovat a školit síť partnerských prodejen POL-SKONE na Moravě a zvyšovat jejich odběry dveří.


V případě zájmu o více informací, či domluvení termínu nezávazného setkání..
Napište na prace@neninahoda.cz, zavolejte nám na číslo 723 435 821
nebo vyplňte formulář níže:

6 DŮVODŮ, PROČ BUDETE U NÁS DLOUHODOBĚ SPOKOJEN(A)

Prodáváme kvalitu

... jsme na trhu od roku 2003, výrobky dodáváme po celé České republice, Slovensku a Maďarsku

NA PENÍZE SI NEMŮŽEME STĚŽOVAT

... u nás je každý svého štěstí strůjcem. Dostanete jasný fix po celou dobu spolupráce a k tomu provize z každé koruny fakturace.

FÉROVÉ JEDNÁNÍ

...všichni víme, že ryba smrdí od hlavy - a naše hlava uznává fér jednání a business postavený na dlouhodobých vztazích

.

POŘÁD SE ZDOKONALUJEME

... vždycky je v čem se zlepšovat. Zdokonalujeme naše služby již od roku 2010, kdy byla založena firma POL-SKONE CZ s.r.o., která zajišťuje distribuci, logistiku a servis výrobků v ČR, Slovensku a Maďarsku

.

JSME NEJVĚTŠÍ

Nejsme jen obchodní, ale zejména největší výrobní společnost ve střední Evropě. Naše výrobní a dodací kapacity jsou bezkonkurenční.

ATMOSFÉRA A KOLEKTIV JSOU PARÁDNÍ

... nevídáme se s obchodníky denně, protože každý z nás má svůj region. Ale vídáme se na pravidelných školeních i neformálních setkáních.

Služební auto je u nás samozřejmostí

CO OČEKÁVÁME OD NAŠICH OBCHODNÍCH MANAŽERŮ?

..oslovení B2B zákazníků (dodavatelé, montážní firmy, podlahová studia..atd.) představení služeb a domluvení schůzky

..osobně představit velkoobchodním partnerům možnosti spolupráce, bonusový systém a dodávaný sortiment.

..efektivně využívat pracovní dobu, kdy poskytujete servis, podporu a školení Vašim obchodním partnerům a rozšiřujete jejich řady.

..umět přirozeně komunikovat, představit sebe i společnost a argumentovat proč, by měl odebírat či doporučovat právě naši značku.

..zvládnout i odmítnutí a nebrat si ho osobně, protože to je přirozenou součástí každého obchodu

..ochotu sebe i ostatní učit - portfolium služeb i zákazníků se neustále rozšiřuje

CO ZA TO ZÍSKÁTE?

STABILNÍ PRÁCI NA HPP S FIXNÍ PODPORU PO CELOU DOBU SPOLUPRÁCE.

% Z PRODEJE

(bez stropního limitu)

SLUŽEBNÍ AUTO I PRO 

SOUKROMÉ VYUŽITÍ

MOBIL + TABLET + KNOW-HOW

BUDEME INVESTOVAT

DO VAŠÍ KVALIFIKACE

BOHATOU MARKETINGOVOU PODPORU

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Chápeme, že jako zkušený obchodník(ce) máte spoustu otázek.

1) Upřednostňujete spíše muže?

Rozhodně ne, přestože by se tak mohlo, v obchodní branži, na první pohled zdát. Naopak, známe obchodnice, které jsou velmi úspěšné a my rádi náš tým rozšíříme o nové kolegyně. Nebojte se, abyste mohli nabízet naše služby, nemusíte být expert na výpočetní techniku ani na reportování.

4) PROVIZE dostanu z uzavřených obchodů?

Jsme féroví a proto vyplácíme provize na základě fakturace Vašich zákazníků po celou dobu, kdy zůstávají ve Vaší péči. Je tedy ve Vašem zájmu o ně svědomitě pečovat a navyšovat jejich objednávky. Kromě provizí z obratu můžete počítat s férovým fixem po celou dobu spolupráce, bonusy, stravenkami a dalšími firemními benefity.

7) Kdo jsou ZÁKAZNÍCI POL-SKONE?

Jedná se převážně o střední a větší firmy (realizační firmy, stavební společnosti, podlahová studia..atd.). V současné době dodáváme úplný výrobní sortiment více než 100 autorizovaným obchodním partnerům.

2) Musím mít PRAXI jako obchodník?

Ano, je to skutečně výhodou, není však podmínkou mít obchodní praxi v oboru prodeje oken a dveří. Produkty a jejich skladbu Vás naučíme. Zároveň Vám řekneme, jaké argumenty použít při rozšiřování sítě obchodních a realizačních partnerů.


5) Jak to máte s psaním pravidelných REPORTů?

Na ty u nás můžete zapomenout. Pracujeme efektivně díky vlastnímu on-line systému, který máte k dispozici ve firemním tabletu či notebooku.

8) Můžu k vám NASTOUPIT kdykoliv?

Máme jasně daný harmonogram rozvoje jednotlivých regionů a tak nyní obsazujeme pouze pozici pro oblast Moravy. Pro tyto pozice chceme přijmout vhodného kandidáta(tku) nejpozději do konce listopadu 2019. Nejsme firma, kde bychom brali každý měsíc 5 obchodníků a ti se u nás jen ohřáli. Chceme mít na každého nového kolegu dostatek času pro jeho úspěšnou adaptaci. 

3) Můžu působit v REGIONU, kde nebydlím?

V podstatě ne (výjimkou jsou obchodníci na hranicích regionu). Důvod je jednoduchý - neefektivní denní přejezdy, kvůli kterým se plýtvá časem i náklady na benzín/naftu. Vašim působištěm bude oblast Moravy. Předpokládá se, že budete síť obchodních partnerů rozšiřovat nejblíže Vašemu bydlišti.

6) CENTRÁLA je v Hradci Králové - jak často budeme muset dojíždět?

Ano, centrála je v Hradci Králové, ale pro Vás je podstatná komunikace s Vaším obchodním manažerem. Tj. budete se setkávat s ním osobně převážně ve Vašem regionu, prostřednictvím video-konferencí a každý měsíc na firemní poradě v Hradci. Takže žádné týdenní/denní jízdy do kanceláře, jak jste byli možná zvyklí. Ti, kteří to mají na centrálu blízko, mohou samozřejmě jejího zázemí využít.

JAK TO V

VYPADÁ?

NEZAUJALA VÁS TATO POZICE? PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ PŘÍLEŽITOSTI.


Vašim posláním je díky prodeji aktuálních informací o plánovaných stavebních projektech, zvyšovat obraty stavebních společností a rozšiřovat řady spokojených zákazníků na Moravě.