Spokojený zákazník je priorita | OB2 Blansko |

05.01.2019 11:03

Jsem obchodník, který se věnuje obchodování již více než 22 let. Pocházím z Blanska, a tak se mohu věnovat celé jižní Moravě. Právě se poohlížím po nové perspektivní pracovní příležitosti, kde bych mohl zúročit své zkušenosti a dál na sobě pracovat.

Líbí se Vám můj profil a zaměření? Budu rád, když se budeme moct setkat, poznat se osobně a probrat Vaše i mé představy a očekávání.
Jsem připraven realizovat pohovory do: 

Představení a kompletní rozhovor s obchodníkem

  • Proč hledám práci?
  • Jaké jsou mé silné stránky?
  • Jaké kurzy mám za sebou?
  • Kdy mohu nastoupit?
  • Co očekávám od zaměstnání?
  • Jakých úspěchů jsem již dosáhl?
  • Co mě motivuje při mé práci?
  • Jaké očekávám benefity?

Praxe:

Více než 22 let praxe
v obchodní oblasti.

Zkušenosti

Jednání s podnikateli a živnostníky 60% péče + 40% akvizice

Oblasti působnosti

Velkoobchod s elektromateriálem, školní nábytek, drogerie, textil.

Typologický profil obchodníka

Obchodník vyplnil 4 certifikované testy zaměřující se na vyhodnocení oblasti emoční inteligence, osobnostního profilu a předpokladů pro výkon obchodní činnosti. Testy interpretoval Ing. Přemysl Málek a Mgr. Magdalena Schneiderová.

Emoční inteligence: obchodník dosáhl hodnoty 51 bodů. Střední hodnota normálního rozložení u mužské populace činní 41.8 bodu - tzn. kandidát má vysokou hodnotu emoční inteligence na samé horní hranici mužské populace. Z hlediska sociální přizpůsobivosti dosáhl kandidát 50 z 60 bodů - tedy vysoký stupeň, který naznačuje bezproblémový přístup ke svému okolí.

Osobnostní profil: Z hlediska osobnostního profilu jde o obchodníka, který dobře vyvažuje důraz na dosahování výsledků a péči o stávající zákazníky. Výborných výsledků dosahuje díky skvělým analytickým schopnostem, umění naslouchat, své přirozenosti a schopnosti získat si zákazníka na svou stranu. Dává důraz na kvalitní přípravu a plánování.

Předpoklady pro obchodní činnost: Kandidát vykazuje praktické i teoretické znalosti psychologie prodeje. Po mnoha letech praxe si dovede řídit celý pracovní týden a naplánovat nezbytné kroky k dosažení stanovených cílů. Je pro něj zcela přirozené udržovat dobré vztahy se zákazníky a plnit jejich očekávání.

Rádi byste kandidáta pozvali na pohovor?
Zavolejte, rád Vám poskytnu kontakty. 

+420 737 735 357

Pár vět o mně a tomto projektu

Více než 11 let se zabývám budováním obchodních týmů a v posledním období již naplno pracuji pod vlastním jménem jako kouč, školitel a vyhledávač talentů pro firemní zákazníky.

Čím dál častěji se mi stává, že mě oslovují obchodníci, se kterými jsem neustále v kontaktu a ptají se, zda nemám nějakou zajímavou nabídku práce. Tímto projektem vycházím vstříc talentovaným obchodníkům a pomáhám jim vytvořit vlastní profesionální prezentaci včetně oslovení firem, které by o jejich služby mohly mít zájem.

Každého obchodníka předem důkladně teoreticky i prakticky testuji a podporuji inzercí výhradně ty, se kterými bych sám také rád spolupracoval.

Mým hlavním posláním je to, aby byly obě strany dlouhodobě spokojené - firma s výkony a stabilitou obchodníka a obchodník s profesionálním zázemím a skvělým kolektivem v dané společnosti.


Nejnovější kandidáti na obchodní pozice