Ing. Ondřej Vlček

06.02.2018

Od roku 2015 pravidelně využívám služeb a školení pana Málka. Pro mě novým poznatkem, avšak velmi přínosným, byl důraz na připravenost obchodníka. Zejména v oblasti produktových znalostí, vedení jednání až po informace o zákazníkovi. Řešení bylo jednoduché, být připraven. 

Spolupráce přímo u obchodních jednání byla snadná. Pan Málek uměl vyřešit každý problém, který vznikl při obchodním jednání, telefonování či uzavření obchodu. Díky okamžitému rozebrání situace, po jednání, jsem vytěžil maximum z naší spolupráce. Ať už se jednalo o negativní či pozitivní zkušenost. Díky zpětné vazbě, jsem se mohl posouvat rychleji dál. 

Jaký největší přínos do mé praxe? Rozhodně zjednodušení jednání, ústup od strnulosti a přechod k přirozenosti na obchodních jednáních. Naučení se, jít v otázkách více do hloubky. Dále také výborný a funkční CALL-SCRIPT. Ocenil jsem rozhodně lidský přístup na vysoké úrovni a profesionalitu ještě o kousek výše.

Spolupráci bych doporučil na 100%, zejména kvůli nezměrným zkušenostem pana Málka. Ale také pro jeho schopnost zanalyzovat situaci a najít efektivní řešení. Konečně také pro přátelsky motivující přístup.

Ing. Ondřej Vlček  Linkedin
Obchodní ředitel - Lingua Centrum


Nejnovější reference