Tomáš Pelikán

12.04.2018

Obchodu se věnuji již několik let a setkával jsem se s různými obtížemi a překážkami v dotažení a uzavření obchodů. Samostudiem mi prošla rukama spousta materiálů od knih po YouTube, ale skutečné a skokové zlepšení a hlavně pochopení celé obchodní problematiky se dostavilo až po seznámení se s panem Málkem a jeho výtečnými kurzy, začátkem roku 2018.

Velmi profesionálně a systematicky mě naučil všem aspektům obchodu, od účinného telefonování, až po přirozené a úderné osobní obchodní jednání, kdy jsem již nebyl nucen "doufat", ale přesně jsem dokázal poznat, jestli "ano či ne", což je pro mne velice důležité a efektivní.

Největší změnou pro mě byl přístup k obchodu, kdy jsem dříve slýchal pouze názory, že obchod je o náhodě a není možné ho kontrolovaně řídit. Pan Málek mi ukázal opačný postoj a to, že obchod lze velmi detailně řídit a záleží výhradně na obchodníkovi - s tímto postojem nyní přistupuji k obchodnímu vzdělávání a výsledky jsou opravdu neskutečné.

Nejvíce si cením zpětné vazby, kde se odkryly mé chyby, které jsem sám neviděl a díky tomu jsem se velmi rychle zlepšil. Kurzy pana Málka bych s čistým svědomím doporučil každému, kdo se zabývá obchodem v jakékoli formě.

Tomáš Pelikán 
Obchodní manažer - vzdělávání

Nejnovější reference