Chci posouvat váš obchod | OB1 Prostějov |

06.01.2020

Jsem obchodník, který se věnuje obchodování již více než 9 let. Pocházím z Prostějova, a tak se mohu věnovat celé Moravě. Právě se poohlížím po nové pracovní příležitosti, kde bych mohl uplatnit své zkušenosti a naučit se i něco nového.

Líbí se Vám můj profil a zaměření? Budu rád, když se budeme moct setkat, poznat se osobně a probrat Vaše i mé představy a očekávání.
Jsem připraven realizovat pohovory do:

Představení a kompletní rozhovor s obchodníkem

  • Proč hledám práci?
  • Jaké jsou mé silné stránky?
  • Jaké kurzy mám za sebou?
  • Kdy mohu nastoupit?
  • Co očekávám od zaměstnání?
  • Jakých úspěchů jsem již dosáhl?
  • Co mě motivuje při mé práci?
  • Jaké očekávám benefity?

Praxe:

Více než 9 let praxe
v obchodní oblasti.

Zkušenosti

Jednání s firemní klientelou a to z 90% jako akviziční obchodník.

Oblasti působnosti

Právní a finanční služby. Dále pak z prodeje softwarových řešení.

Typologický profil obchodníka

Obchodník vyplnil 4 certifikované testy zaměřující se na vyhodnocení oblasti emoční inteligence, osobnostního profilu a předpokladů pro výkon obchodní činnosti. Testy interpretoval Ing. Přemysl Málek a Mgr. Magdalena Schneiderová.

Emoční inteligence: obchodník dosáhl hodnoty 42 bodů. Střední hodnota normálního rozložení u mužské populace činní 41.8 bodu - tzn. kandidát má hodnotu emoční inteligence odpovídající většině populace. Z hlediska sociální přizpůsobivosti dosáhl kandidát 56 z 60 bodů - tedy vysoký stupeň, který naznačuje bezproblémový přístup ke svému okolí.

Osobnostní profil: Z hlediska osobnostního profilu jde o obchodníka, který je zaměřen spíše na výsledky. Výborných výsledků dosahuje díky skvělým analytickým schopnostem, umění naslouchat a vybrat to podstatné pro správné řešení zákaznických potřeb. Dává důraz na kvalitní přípravu a plánování.

Předpoklady pro obchodní činnost: Kandidát vykazuje praktické i teoretické znalosti psychologie prodeje. Navíc vykazuje tendence nastavovat si ambiciózní cíle a srovnávat se s nejlepšími v oboru. Dokáže si sám práci rozplánovat a dosahovat vytčených cílů. Nepotřebuje ani nepreferuje denní řízení - spíše motivaci, inspiraci a vedení.

Rádi byste kandidáta pozvali na pohovor? Zavolejte, rád Vám poskytnu kontakty.

+420 737 735 357

Pár vět o mně a tomto projektu

Více než 11 let se zabývám budováním obchodních týmů a v posledním období již naplno pracuji pod vlastním jménem jako kouč, školitel a vyhledávač talentů pro firemní zákazníky.

Čím dál častěji se mi stává, že mě oslovují obchodníci, se kterými jsem neustále v kontaktu a ptají se, zda nemám nějakou zajímavou nabídku práce. Tímto projektem vycházím vstříc talentovaným obchodníkům a pomáhám jim vytvořit vlastní profesionální prezentaci včetně oslovení firem, které by o jejich služby mohly mít zájem.

Každého obchodníka předem důkladně teoreticky i prakticky testuji a podporuji inzercí výhradně ty, se kterými bych sám také rád spolupracoval.

Mým hlavním posláním je to, aby byly obě strany dlouhodobě spokojené - firma s výkony a stabilitou obchodníka a obchodník s profesionálním zázemím a skvělým kolektivem v dané společnosti.


Nejnovější kandidáti na obchodní pozice