Ing. Přemysl Málek

jednatel, personalista, obchodní manažer, mentor a školitel

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod a sales-managementPři své praxi konzultanta a  díky působení v několika nadnárodních společnostech na pozicích manažera obchodního týmu a oblastního manažera, jsem díky úspěšnému rozvoji potenciálu obchodníků, HR specialistů, trenérů i dalších manažerů, vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků. 
Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s uchazeči na obchodní či manažerské pozice, nepočítaně školení obchodních i manažerských dovedností a mnoho koučovacích hodin s ostatními členy obchodních oddělení. Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím v "kondici" a neustále aktualizuji svá školení.

"Největší konkurenční výhodou firem nejsou stroje a budovy, nýbrž motivovaní, proaktivní a vzdělaní pracovníci a vztahy mezi nimi."


Monika Málková, DiS.

ekonomika a fakturace

V naší společnosti mám na starosti hladký chod fakturace, objednávek a administrativní záležitosti týkající se běžné agendy. Bohaté zkušenosti s administrativou jsem získala především víc než desetiletou praxí v logistické společnosti. 

V současné době se kromě podpory rodinné společnosti intenzivně věnuji výchově a péči o naše dvě děti Klárku a Ondru. Těší mě pozitivní reakce našich zákazníků a to, že můžeme prostřednictvím práce našich zaměstnanců pomáhat ostatním vydělávat peníze a zvyšovat spokojenost zaměstnanců v dalších společnostech.

"Ekonomika stojí na těchto zásadách: investuj, budeš bohatý, obchoduj, budeš mít vliv, vždy jednej čestně, budeš mít dobré jméno a pověst, respektive přej, bude ti přáno."


Lucie Němečková, DiS.

koordinátorka projektů, návrh a úprava webů


Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu elektrotechnickou, obor aplikace výpočetní techniky v ekonomice. Poté jsem působila několik let  jako operátorka call-centra v bance, kde jsem pracovala na seniorské pozici a zaučovala nové kolegy. Nasbírala jsem zde mnoho užitečných zkušeností z oblasti poskytování zpětné vazby operátorům, jejich motivace, osobního rozvoje, školení zdolávání námitek a tvorby funkčních call-scriptů.

Ve společnosti OBCHODNÍCI, s.r.o. působím jako specialistka na rozvoj call-center. Vzhledem k oboru svého studia se dál specializuji na online marketing, zejména správu sociálních sítí, tvorbu one-page webů a projektovému řízení.

"Mým cílem je, postarat se o Vás i Vaši firmu a společně s našim týmem dovést projekt do zdárného konce, včas a s požadovanými výsledky."


Bc. Martin Rajnoha

specialista na online marketing a návrh webů

Jsem online marketingový nadšenec. K marketingu jsem se dostal při studiu VŠ a už jsem u něj zůstal. Online marketing je disciplína, která v sobě kombinuje analytiku, kreativní myšlení, design a psychologii a právě to jsou disciplíny, které mě opravdu baví.

Online marketingu se věnuji více než 6 let. Za tuto dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností s malými firmami i živnostníky. Úspěchy i neúspěchy mě posouvají dál a pomáhají mi neusnout na vavřínech. S našim týmem dokážeme připravit online marketing na míru i pro Vás

"Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za marketing."    Henry Ford   


Dominika Trlicová

grafická designerka

Grafickému designu se věnuji více než 5 let. Vystudovala jsem Střední školu polygrafickou v Olomouci, obor obalová technika a poté jsem pokračovala ve zkráceném studiu obor reprodukční grafik pro média.

Baví mě, když mám volnou ruku a zajímavé zadání k tomu. Mé hlavní zaměření je návrh komplexního firemního stylu (Corporate identity). Mám však velké zkušenosti i s návrhem statických i animovaných webových bannerů, úpravou grafického obsahu sociálních sítí, obalovým designem a návrhem tiskovin, jako jsou plakáty, letáky, brožury, časopisy, vizitky a další. 

"Pro mě je cílem proměnit Vaše nápady ve skutečnost."


Mgr. Tomáš Machálek

stylista a módní guru nejen pro manažery

Jsem módní nadšenec a vystudovaný pedagog. Po absolvování kurzu stylingu jsem spolupracoval na lookbooku pro značku Baťa. Dále vytvářím kolekce pod vlastní značkou a pomáhám i nově vznikajícím tuzemským značkám. Realizoval jsem merchendising oděvy pro Barber Shopy nebo dokonce i pro tématickou pekárnu v Praze. 

Potřebujete poradit s outfitem na určitou událost nebo rovnou změnit celý šatník? Jsem zde přímo pro Vás. Díky malým změnám získáte potřebné sebevědomí i respekt kolegů, nebo si troufnete na lepší práci. Pomůžu Vám na zapracování na osobním brandu, prvním dojmu a dále tento dojem potvrzovat při dalších setkáních. 

"Vytvořte si svůj vlastní styl, ať je jedinečný pro Vás a dobře identifikovatelný pro ostatní."   Anna Wintour 

Máte zájem o naše služby?