Ing. Přemysl Málek

jednatel, personalista, obchodní manažer, mentor a školitel

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod a sales-managementPři své praxi konzultanta a  díky působení v několika nadnárodních společnostech na pozicích manažera obchodního týmu a oblastního manažera, jsem díky úspěšnému rozvoji potenciálu obchodníků, HR specialistů, trenérů i dalších manažerů, vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků. 
Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s uchazeči na obchodní či manažerské pozice, nepočítaně školení obchodních i manažerských dovedností a mnoho koučovacích hodin s ostatními členy obchodních oddělení. Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím v "kondici" a neustále aktualizuji svá školení.

"Největší konkurenční výhodou firem nejsou stroje a budovy, nýbrž motivovaní, proaktivní a vzdělaní pracovníci a vztahy mezi nimi."


Monika Málková, DiS.

ekonomika a fakturace

V naší společnosti mám na starosti hladký chod fakturace, objednávek a administrativní záležitosti, týkající se běžné agendy. Bohaté zkušenosti s administrativou jsem získala především víc než desetiletou praxí v logistické společnosti. 

V současné době se kromě podpory rodinné společnosti intenzivně věnuji výchově a péči o naše dvě děti Klárku a Ondru. Těší mě pozitivní reakce našich zákazníků a to, že můžeme prostřednictvím práce našich zaměstnanců pomáhat ostatním vydělávat peníze a zvyšovat spokojenost zaměstnanců v dalších společnostech.

"Ekonomika stojí na těchto zásadách: investuj, budeš bohatý, obchoduj, budeš mít vliv, vždy jednej čestně, budeš mít dobré jméno a pověst, respektive přej, bude ti přáno."Petra

specialistka grafiky a webových návrhů

Mám univerzitní výtvarné vzdělání. Jsem profesionál s více než 15 lety zkušeností a zodpovědným přístupem ke každému projektu. Dlouholeté zkušenosti s prací ve full service reklamních agenturách na pozici Art Director mi dovolují přistupovat ke každé zakázce komplexně. Věnuji se především tvorbě printových, outdoorových a online vizuálů všeho druhu. Podílela jsem se na tvorbě značek a vizuálního stylu více klientů.

Záleží mi na tom, abych tvořila originální práci na míru. Sleduji grafické trendy, poskytuji vysokou kvalitu a originální práci, dle představ klienta. Navrhnu optimální řešení pro Vaše potřeby a možnosti. Více o mé práci ZDE

"Design je komunikace. Nemůžete nekomunikovat."


Honza

marketingový konzultant

Prošel jsem si trh z pozice obchodníka. V průběhu téměř deseti let jsem absolvoval tisíce obchodních schůzek napříč snad všemi odvětvími B2B a B2C obchodu.

Měl jsem možnost studovat, co ve které branži funguje, na co zákazníci slyší. K tomu přidejme studium žurnalistiky a celoživotní zájem o moderní technologie a fenomén sociálních sítí.

Mix těchto dovedností využívám k tomu, abych i pro váš produkt vytvořil takovou marketingovou strategii, která nadchne i vaše zákazníky.

"I skvělý produkt dokáže shodit průměrná prezentace."


Martin

webdesignér

Moje cesta grafického designéra začala už v roce 2010, hned po absolvování SŠ Polygrafické v Olomouci.

Vyzkoušel jsem si práci grafika v několika firmách, kde jsem nasbíral mnoho cenných zkušeností.

Nejvíce jsem si zamiloval čistý a moderní design. Takový, který upoutá na první pohled a už od něj nemůžete odtrhnout oči.

Mou specializací jsou malé i velké weby, které realizuji na vlastních šablonách Wordpress.

"Věřím, že nejvíce zaujme čistý a moderní design."


Tomáš

stylista a módní guru nejen pro manažery

Jsem módní nadšenec a vystudovaný pedagog. Po absolvování kurzu stylingu jsem spolupracoval na lookbooku pro značku Baťa. Dále vytvářím kolekce pod vlastní značkou a pomáhám i nově vznikajícím tuzemským značkám. Realizoval jsem merchandising oděvy pro Barber Shopy nebo dokonce i pro tématickou pekárnu v Praze. 

Potřebujete poradit s outfitem na určitou událost nebo rovnou změnit celý šatník? Jsem zde přímo pro Vás. Díky malým změnám získáte potřebné sebevědomí i respekt kolegů, nebo si troufnete na lepší práci. Pomůžu Vám na zapracování na osobním brandu, prvním dojmu a dále tento dojem potvrzovat při dalších setkáních. 

"Vytvořte si svůj vlastní styl, ať je jedinečný pro Vás a dobře identifikovatelný pro ostatní."   Anna Wintour 


Máte zájem o naše služby?