Ing. Přemysl Málek

jednatel, personalista, obchodní manažer, mentor a školitel

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod a sales-managementPři své praxi konzultanta a  díky působení v několika nadnárodních společnostech na pozicích manažera obchodního týmu a oblastního manažera, jsem díky úspěšnému rozvoji potenciálu obchodníků, HR specialistů, trenérů i dalších manažerů, vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků. 
Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s uchazeči na obchodní či manažerské pozice, nepočítaně školení obchodních i manažerských dovedností a mnoho koučovacích hodin s ostatními členy obchodních oddělení. Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím v "kondici" a neustále aktualizuji svá školení.

"Největší konkurenční výhodou firem nejsou stroje a budovy, nýbrž motivovaní, proaktivní a vzdělaní pracovníci a vztahy mezi nimi."


Monika Málková, DiS.

ekonomika a fakturace

V naší společnosti mám na starosti hladký chod fakturace, objednávek a administrativní záležitosti, týkající se běžné agendy. Bohaté zkušenosti s administrativou jsem získala především víc než desetiletou praxí v logistické společnosti. 

V současné době se kromě podpory rodinné společnosti intenzivně věnuji výchově a péči o naše dvě děti Klárku a Ondru. Těší mě pozitivní reakce našich zákazníků a to, že můžeme prostřednictvím práce našich zaměstnanců pomáhat ostatním vydělávat peníze a zvyšovat spokojenost zaměstnanců v dalších společnostech.

"Ekonomika stojí na těchto zásadách: investuj, budeš bohatý, obchoduj, budeš mít vliv, vždy jednej čestně, budeš mít dobré jméno a pověst, respektive přej, bude ti přáno."Petra

specialistka grafiky a webových návrhů

Mám univerzitní výtvarné vzdělání. Jsem profesionál s více než 15 lety zkušeností a zodpovědným přístupem ke každému projektu. Dlouholeté zkušenosti s prací ve full service reklamních agenturách na pozici Art Director mi dovolují přistupovat ke každé zakázce komplexně. Věnuji se především tvorbě printových, outdoorových a online vizuálů všeho druhu. Podílela jsem se na tvorbě značek a vizuálního stylu více klientů.

Záleží mi na tom, abych tvořila originální práci na míru. Sleduji grafické trendy, poskytuji vysokou kvalitu a originální práci, dle představ klienta. Navrhnu optimální řešení pro Vaše potřeby a možnosti. Více o mé práci ZDE

"Design je komunikace. Nemůžete nekomunikovat."


Honza

specialista na copywriting

Jsem slovní hračička a gramatický šílenec. Ovládám český jazyk tak, jako málokdo. K tomu vládnu angličtinou na úrovni "Advanced". 

Studoval jsem obchod i žurnalistiku a vytvořil kilometry textů pro tištěná i on-line média. Mám zkušenosti se psaním jak pro malé lokální plátky, tak pro největší deníky u nás. Nejsou mi cizí reportáže ze sportovních nebo kulturních akcí, ale ani PR články pro firmy z nejrůznějších odvětví. Jsem i podepsaný jako korektor pod několika knihami.

Pokud tedy potřebujete vytvořit čtivý PR text nebo třeba zkontrolovat správnost textu, například na Vašem webu, jsem tu pro Vás. 

S pravděpodobností, hraničící s jistotou, můžu říct, že neuvidím-li chybu já, neuvidí ji nikdo.


Martin

specialista na online marketing a návrh webů

Jsem online marketingový nadšenec. K marketingu jsem se dostal při studiu VŠ a už jsem u něj zůstal. Online marketing je disciplína, která v sobě kombinuje analytiku, kreativní myšlení, design a psychologii a právě to jsou disciplíny, které mě opravdu baví.

Online marketingu se věnuji více než 6 let. Za tuto dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností s malými firmami i živnostníky. Úspěchy i neúspěchy mě posouvají dál a pomáhají mi neusnout na vavřínech. S našim týmem dokážeme připravit online marketing na míru i pro Vás

"Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za marketing."    Henry Ford   


Tomáš

stylista a módní guru nejen pro manažery

Jsem módní nadšenec a vystudovaný pedagog. Po absolvování kurzu stylingu jsem spolupracoval na lookbooku pro značku Baťa. Dále vytvářím kolekce pod vlastní značkou a pomáhám i nově vznikajícím tuzemským značkám. Realizoval jsem merchandising oděvy pro Barber Shopy nebo dokonce i pro tématickou pekárnu v Praze. 

Potřebujete poradit s outfitem na určitou událost nebo rovnou změnit celý šatník? Jsem zde přímo pro Vás. Díky malým změnám získáte potřebné sebevědomí i respekt kolegů, nebo si troufnete na lepší práci. Pomůžu Vám na zapracování na osobním brandu, prvním dojmu a dále tento dojem potvrzovat při dalších setkáních. 

"Vytvořte si svůj vlastní styl, ať je jedinečný pro Vás a dobře identifikovatelný pro ostatní."   Anna Wintour 


Máte zájem o naše služby?