Obchodní manažer POL-SKONE, s.r.o.

Máte chuť pracovat pro společnost POL-SKONE,
největšího výrobce oken a dveří ve střední Evropě?


Máte jakýkoliv dotaz či zájem o nabízenou pozici?

Napište na prace@neninahoda.cz, zavolejte nám na číslo  723 435 821 nebo vyplňte formulář níže.

6 DŮVODŮ, PROČ BUDETE U NÁS DLOUHODOBĚ SPOKOJEN(A)

PRODÁVÁME KVALITU

... jsme na trhu od roku 2003, výrobky dodáváme po celé České republice, Slovensku a Maďarsku

NA PENÍZE SI NEMŮŽEME STĚŽOVAT

... u nás je každý svého štěstí strůjcem. Dostanete jasný fix po celou dobu spolupráce a k tomu provize z každé koruny fakturace.

FÉROVÉ JEDNÁNÍ

...všichni víme, že ryba smrdí od hlavy - a naše hlava uznává fér jednání a business postavený na dlouhodobých vztazích.

POŘÁD SE ZDOKONALUJEME

... vždycky je v čem se zlepšovat. Zdokonalujeme naše služby již od roku 2010, kdy byla založena firma POL-SKONE CZ s.r.o.,  která zajišťuje distribuci, logistiku a servis výrobků v ČR, Slovensku a Maďarsku.

JSME NEJVĚTŠÍ

Nejsme jen obchodní, ale zejména největší výrobní společnost ve střední Evropě. Naše výrobní a dodací kapacity jsou bezkonkurenční.

ATMOSFÉRA A KOLEKTIV JSOU PARÁDNÍ

... nevídáme se s obchodníky denně, protože každý z nás má svůj region. Ale vídáme se na pravidelných školeních i neformálních setkáních.

Služební auto je samozřejmostí..

CO OČEKÁVÁME OD NAŠICH OBCHODNÍKŮ?

Není obchod jako obchod a od nás rozhodně neuslyšíte, jak je všechno jednoduché a zboží se prodává samo. Vaše role bude spočívat v péči a rozšiřování pobočkové sítě našich velkoobchodních partnerů.

..oslovení B2B zákazníků (dodavatelé, montážní firmy, podlahová studia..atd.) představení služeb a domluvení schůzky

..osobně představit velkoobchodním partnerům možnosti spolupráce, bonusový systém a dodávaný sortiment.

..efektivně využívat pracovní dobu, kdy poskytujete servis, podporu a školení Vašim obchodním partnerům a rozšiřujete jejich řady.

..umět přirozeně komunikovat, představit sebe i společnost a argumentovat proč, by měl odebírat či doporučovat právě naši značku.

..zvládnout i odmítnutí a nebrat si ho osobně, protože to je přirozenou součástí každého obchodu

..ochotu sebe i ostatní učit - portfolium služeb i zákazníků se neustále rozšiřuje

NABÍZÍME SPOLUPRÁCI FORMOU HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU

JASNOU FIXNÍ PODPORU

 PO CELOU DOBU SPOLUPRÁCE

% Z PRODEJE

(bez stropního limitu)

SLUŽEBNÍ AUTO

MOBIL + TABLET + KNOW-HOW

PRŮBĚŽNÉ ŠKOLENÍ

MARKETINGOVOU PODPORU

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Chápeme, že jako zkušený obchodník(ce) máte spoustu otázek.

1) Upřednostňujete spíše muže?

Rozhodně ne, přestože by se tak mohlo, v obchodní branži, na první pohled zdát. Naopak, známe obchodnice, které jsou velmi úspěšné a my rádi náš tým rozšíříme o nové kolegyně. Nebojte se, abyste mohli nabízet naše služby, nemusíte být expert na výpočetní techniku ani na reportování.

4) PROVIZE dostanu z uzavřených obchodů?

Jsme féroví a proto vyplácíme provize na základě fakturace Vašich zákazníků po celou dobu, kdy zůstávají ve Vaší péči. Je tedy ve Vašem zájmu o ně svědomitě pečovat a navyšovat jejich objednávky. Kromě provizí z obratu můžete počítat s férovým fixem po celou dobu spolupráce, bonusy, stravenkami a dalšími firemními benefity.

7) Kdo jsou ZÁKAZNÍCI POL-SKONE?

Jedná se převážně o střední a větší firmy (realizační firmy, stavební společnosti, podlahová studia..atd.).  V současné době dodáváme úplný výrobní sortiment více než 100 autorizovaným obchodním partnerům.

2) Musím mít PRAXI jako obchodník?

Ano, je to skutečně výhodou, není však podmínkou mít obchodní praxi v oboru prodeje oken a dveří. Produkty a jejich skladbu Vás naučíme. Zároveň Vám řekneme, jaké argumenty použít při rozšiřování sítě obchodních/realizačních partnerů.

5) Jak to máte s psaním pravidelných REPORTů?

Na ty u nás můžete zapomenout. Pracujeme efektivně díky vlastnímu on-line systému, který máte k dispozici ve firemním tabletu či notebooku.

8) Můžu k vám NASTOUPIT kdykoliv?

Máme jasně daný harmonogram rozvoje jednotlivých regionů a tak nyní obsazujeme pouze pozici pro oblast Moravy.  Pro tyto pozice chceme přijmout vhodného kandidáta(tku) nejpozději do konce listopadu 2019. Nejsme firma, kde bychom brali každý měsíc 5 obchodníků a ti se u nás jen ohřáli. Chceme mít na každého nového kolegu dostatek času pro jeho úspěšnou adaptaci.

3) Můžu působit v REGIONU, kde nebydlím?

V podstatě ne (výjimkou jsou obchodníci na hranicích regionu). Důvod je jednoduchý - neefektivní denní přejezdy, kvůli kterým se plýtvá časem i náklady na benzín/naftu. Vašim působištěm bude oblast Moravy. Předpokládá se, že budete síť obchodních partnerů rozšiřovat nejblíže Vašemu bydlišti.

6) CENTRÁLA je v Hradci Králové - jak často budeme muset dojíždět?

Ano, centrála je v Hradci Králové, ale pro Vás je podstatná komunikace s Vaším obchodním manažerem. Tj. budete se setkávat s ním osobně převážně ve Vašem regionu, prostřednictvím video-konferencí a každý měsíc na firemní poradě v Hradci. Takže žádné týdenní/denní jízdy do kanceláře, jak jste byli možná zvyklí. Ti, kteří to mají na centrálu blízko, mohou samozřejmě jejího zázemí využít.

JAK TO V

VYPADÁ?