Na plný výkon

Chcete zvýšit vlastní/týmovou efektivitu díky lepšímu využití některé z aplikací, které již platíte? Nemáte však čas na studium odborných knih? Tušíte, že některé procesy ve vašem oddělení by mohly fungovat díky využití moderních nástrojů lépe?

Jste na správném místě! Ani software není náhoda.

V jakých programech vás mohu posunout kupředu?

MS Excel, Word, Outlook, Power Point

V úrovni od začátečníků až po programování VBA.

Programování v MS Excel

Automatizace rutinních úkolů pro začátečníky i středně pokročilé.

Office 365

Využití celého on-line balíku aplikací MS Office vč. využití OneDrive, SharPoint, Yammer či aplikace Sway.

Corel Draw, Corel Photopaint

V úrovni od začátečníků až po středně pokročilé.

Vlastní stránky ve Webnode

Průvodce vytvořením a správou vlastních stránek. Možností propojení s Google Analytics, napojením vlastní domény.

Google Analytics

Nastavení, propojení a interpretace dat z vašeho webu.

Školením Vás provede

Přemysl Málek

Počítačům, kancelářskému software a grafickému programu Corel se věnuji již od útlého mládí - tedy víc než 25 let. Na vysoké škole jsem se navíc začal zajímat o programování a vývoj vlastních prográmků v prostředí VBA, které jsem i zakázkově programoval.

Při vysoké škole jsem učil počítačové dovednosti - kurzy MS Office v rámci společnosti Temto Training and Consulting v Ostravě a posléze jsem dva roky působil jako konzultant informačního systému QI. Během další praxe jsem na sobě neustále pracoval a osvojoval si moderní prostředí nejrůznějších online aplikací, které s úspěchem sám využívám a vřele doporučuji.

Co dostanete v rámci firemního školení?

Průběh spolupráce:

  1. Sejdeme se a promluvíme si o Vašich požadavcích, ideálním cílovém stavu a současných reáliích. Na vyžádání zašlu standardní osnovy všech PC kurzů.

  2. Navrhnu případné úpravy obsahu školení a to, zda proběhne školení u vás nebo vzdáleně přes sdílení mého PC. Školení je možné provést za pomoci Vámi využívaných tabulek/materiálů.

  3. Dohodneme rozsah kurzu, místo konání, termíny a případně rozdělení účastníků do skupin. 

  4. Proběhne vlastní školení vč. úvodního a závěrečného testu.

Obsah firemního školení:

  • 12 hodin praktického nácviku dle potřeb ve Vaší firmě (2 dny x 6 hodin). 

  • Průběžné zodpovídání dotazů max. 8 účastníků.

  • Záznam z modelových scének a tištěné materiály, ke kterým se budete moci kdykoli vrátit.

  • V případě úspěšně zakončeného kurzu také certifikát o absolvování školení.

Cena od 5.000,- Kč / účastníka

* Konkrétní cenu za Vaše školení, kterou ovlivňuje např. pronájem externích prostor, nutnost dalšího lektora při větším počtu účastníků, standardní ev. kombinovaný obsah školení nebo příprava zkráceného jednodenního školení, Vám rád připravím po osobní konzultaci.

Zaujal vás kurz? Máte pouze dotaz?

Nechte mi vzkaz. Rád se vám ozvu a zodpovím vše, co vás zajímá.

Časté dotazy

Pro koho jsou kurzy vhodné?

Pro všechny, kdo se chtějí rychle posunout kupředu ve vlastních IT dovednostech, chtějí efektivně využívat moderní nástroje nebo si vytvořit například vlastní webové stránky, ale neví jak na to.

Kde školení probíhá?

Školení probíhá nejčastěji ve vašich prostorách - zasedací místnosti. Pokud tento prostor není k dispozici, zajišťuji v místě vhodný prostor ke školení. Jak píšu výše, je možné provést školení i vzdáleně prostřednictvím programu Appear, kdy nasdílím obrazovku, která je promítána ve vašich prostorech a sdílíme zvuk i obraz (v této variantě se můžeme dohodnout i na rozdělení kurzu do 2-3 hodinových bloků v rozestupu několika týdnů). 

Cena je finální?

Standardní cena 6.000,- Kč/osobu je počítána při dvoudenním kurzu x 6 hodin a minimálně čtyřech účastnících. Cena je kalkulována vč. 0% DPH. Konkrétní cenový návrh však ladíme až po prvním setkání, zjištění výchozích podmínek a odsouhlasení případných úprav ve školení.