Aktuální pracovní příležitosti

Pozice:                                    Obchodní manažer pro firemní klientelu (Olomouc, Prostějov)

Chcete prodávat službu ve společnosti, která je 25 let lídrem na trhu? Prodávat informace o plánovaných stavebních projektech, které přivedou Vaše zákazníky k navýšení jejich obratu a to bez nutnosti mít obchodní tým? Přečtěte si víc. 


Pozice:                               Asistent(ka) prodeje Prostějov

Chcete pracovat v příjemném kolektivu, na částečný úvazek a přivydělat si pěkné peníze? Nebojíte se vzít telefon do ruky a ovládáte základní PC programy? Píšete všemi 10ti? Vaše práce rozhodně nebude jednotvárná a budete mít k dispozici moderní kancelářské zázemí 7 minut od centra Prostějova. Přečtěte si víc.


Pozice:                           Externí grafik(čka)  - Olomouc, Prostějov + 30km

Hledáte možnost brigády či vhodné doplnění Vaší současné činnosti. Baví Vás grafické návrhy (pozvánky, loga, bannery)? Ovládáte některý z grafických programů a jste kreativní? Nabízím spolupráci zejména pro tvorbu reklamních bannerů a příležitostně dalších grafických prací. Přečtěte si víc.


Pozice:                                 Obchodní manažer pro firemní klientelu

Chcete prodávat službu ve společnosti, která je 25 let lídrem na trhu? Službu, kterou dnes potřebují všechny exportní i importní firmy, stejně jako společnosti se zahraničními vlastníky? Přečtěte si víc.


Pozice:                                          Externí spolupracovník Obchod není náhoda.cz

Jste spokojeni a úspěšní na své současné obchodní pozici? Dostáváte se často do kontaktu s firemní klientelou, která má vlastní obchodní týmy? Líbí se vám moje školení a přístup k obchodu? Pojďte si rozšířit portfolio vlastních služeb pro své stávající zákazníky. Více v detailu příspěvku.

Chcete partnera, který vám najde ty správné obchodníky pro váš obchod?

12 let zkušeností | rychlost a kvalita | finanční záruky