Aktuální pracovní příležitosti

Pozice:                            Obchodní manažer Pol-skone - Morava

Máte chuť pracovat ve společnosti,  která je největším výrobcem oken a dveří ve střední Evropě? Chcete pečovat o  stávající pobočkovou síť  a rozšiřovat řadu velkoobchodních partnerů? Přečtěte si více.


Pozice:                        Obchodní manažer- Středočeský kraj

Po 15 letech úspěšného působení rozšiřujeme stávající obchodní tým. Pro oblast Sředočeského kraje proto obsazujeme 2 pozice oblastních obchodních manažerů, jejichž hlavním posláním bude vedení obchodního jednání s firemními zákazníky a prodej reklamního prostoru v nejčtenějších lokálních novinách. Přečtěte si víc.


Pozice:                          Obchodní manažer - Morava

Po 15 letech úspěšného působení posilujeme stávající obchodní tým. Pro oblast Moravy proto obsazujeme 1 pozici oblastního obchodního manažera, jehož hlavním posláním bude vedení obchodního jednání s firemními zákazníky a prodej reklamního prostoru v nejčtenějších lokálních novinách. Přečtěte si víc.


Pozice:                                    Obchodní manažer pro firemní klientelu (Olomouc,Prostějov)

Chcete prodávat službu ve společnosti, která je 25 let lídrem na trhu? Prodávat informace o plánovaných stavebních projektech, které přivedou Vaše zákazníky k navýšení jejich obratu a to bez nutnosti mít obchodní tým? Přečtěte si víc. 


Pozice:                           Externí pracovník AMA

Chcete pracovat z pohodlí domova pro společnost, která je 25 let lídrem na trhu? Vyhledávat informace o plánovaných stavebních projektech, které přivedou naše zákazníky k navýšení jejich obratu? Přečtěte si víc.  


Pozice:                                 Obchodní manažer pro firemní klientelu

Chcete prodávat službu ve společnosti, která je 25 let lídrem na trhu? Službu, kterou dnes potřebují všechny exportní i importní firmy, stejně jako společnosti se zahraničními vlastníky? Přečtěte si víc.

Chcete partnera, který vám najde ty správné kolegy do vašeho týmu?

12 let zkušeností | rychlost a kvalita | finanční záruky